Єгор Грушин - відомий український композитор сучасної класики та піаніст. Стиль, в якому працює композитор є значно доступнішим для сприйняття , на відміну від багатьох зразків сучасної класичної музики, і, відповідно , аудиторія слухачів є значно ширшою. Його концерти відвідує як і молодь так і доросла публіка, а концертні тури збирають аншлаги . Музика композитора інколи лірична чи сентиментальна , інколи драматична, проте завжди емоційна. Не можливо не відмітити, що мелодизм є визначальною характеристикою творчості Єгора Грушина.

Народився Єгор Грушин 2 квітня 1993 року в Одесі. Після закінчення музичної школи самостійно розпочав займатись композицією.
У 2011 році Єгор переїхав до культурної столиці України - Львова , власне де розпочалась його активна музична діяльність. Одразу після переїзду в Львів, Єгор стає одним із засновників музичного проекту "Illusions" та здійснює свій перший сольний тур під назвою "Emotions". Саме тоді і з'являється ідея створення першої платівки. Очевидно, що ідея знаходить своє втілення, і навесні 2012 року виходить перший альбом "Inside". Згодом, головна композиція "Inside" стане саундтреком до фільму короткого метру "Finita la tragedia", де піаніст зніметься в ролі камео.
У 2012 році виходять ще дві короткометражки з саундтреками композитора - "Історія життя іграшки" та "Choiseman", остання з яких брала участь на всеукраїнському фестивалі "Молодість".

В наступному, 2013 році виходить в світ платівка "Absolution", за якою слідує тур в її підтримку. Навідміну від попереднього digital-альбому, "Absolution" розповсюджується і на фізичних носіях. 2013 рік є роком дуже активної концертної діяльності, апогеєм якої став сферичний концерт із космічною візуалізацією. Цього ж року, композитором був написаний саундтрек до короткометражного фільму "Янголи помирають на світанку".
Ще на той час, коли стиль композитора був не до кінця сформований і сам автор уже двох альбомів був у творчих пошуках, його запросили стати частиною поп-рок-гурту "Фіолет", з яким він записав альбом "Вігвам" , здійснив всеукраїнський тур у його підтримку та взяв участь у польському фестивалі "Barwy Pogranicza". Також у проекті "Illusions", музика якого окреслювалась як неокласичний рок, і в складі якого Єгор знаходився ще з 2011 року, дав велику кількість концертів та виступив з цим складом на фестивалі "Wielokulturowy Lublin". І хоч таке музичне різноманіття стало хорошим досвідом для композитора, проте він вирішує зосередитись на сольній кар'єрі та авторській музиці і цього ж 2014 року записує та видає альбом "Dominicano", в якому вже викристалізовується особистий особливий стиль композитора-піаніста. В турі, що відбувся в підтримку альбому, було знято фільм про закулісся цих гастролей під назвою "Dominicano Backstage". Не менш важливим для автора став той факт, що його альбом "Dominicano" посів перше місце в чарті інструментальної музики українського iTunes.
В 2015 році композитор відзначив п'ятиріччя композиторської діяльності і здійснив концертний тур "5 років творчості". Цього ж року Єгор став автором саундтреку до короткометражного фільму "Врятований роман".


В перший день літа 2016 року відбувся реліз нової платівки композитора під назвою "Once". Головні учасники альбому - фортепіано та струнний квартет. Його гідно оцінили як в Україні так і закордоном, зокрема вийшли рецензії на таких англомовних ресурсах як: A Closer Listen: a home for instrumental and experimental music, Music Won't Save You, Echoes And Dust, Merchants of Airта ін. Першим синглом вийшов фортепіанний трек "Ocean", що став частиною офіційної підбірки до PianoDay, який був заснованим німецьким піаністом Нільсом Фрамом. Опісля презентації альбому "Once", платівка буквально розлетілася по світу. Альбом на фізичних носіях отримали слухачі композитора з Канади, Англії, Франції, Бельгії, Німеччини, Японії, Греції , Нідерландів та інших країн. В підтримку альбому восени був організований #oncetour, що складався з 18 українських міст поспіль і став рекордним для композитора за кількістю міст та відвідувачів. Під час перебування в турі, Єгор Грушин отримав відзнаку за розвиток культури і потрапив в ТОП-100 впливових людей Львівщини за версією MediaStar.

Через місяць після релізу «Once», відомий шведський лейбл “1631 Recordings” випустив збірку суто фортепіанних творів композитора під назвою "Solo Piano Works Vol.1".Восени цього ж, 2016-го, Єгор вперше написав музику до повнометражного кіно. Це треки «Anne'sLife»та «Alive»  для українського фільму «Жива».